Hakkımızda

Cadenza kimdir, ne yapar?

Cadenza, Biz ÇözümİnovasyonKalite üretiriz

“Cadenza” İtalyanca kökenli bir kelimedir. Dilimizde ki karşılığı kadans’tır.  Kadans dakikada çevirdiğiniz pedal sayısıdır.

Şirketimiz, motosiklet sektöründe 12 yıl deneyime sahip ekibimiz tarafından Mart 2020’de Gaziantep’te kurulmuştur. Marmara lojistik merkeziyle ve Türkiye’nin 7 coğrafi bölgesinde bayi servis yapılanmasıyla hergün daha da çok büyümekteyiz.

Çalışan nüfusun ulaşım problemi, bisiklet severlerin tutkuları, tasarruf etmek isteyen insanların artması, sağlıklı bir yaşam sürdürmek isteyenler, bizi bu uzun yola sürüklemiştir. Dünyanın birçok ülkesinde popülaritesini koruyan elektrikli bisikletler, ülkemizde de yavaş yavaş popüler olmaktadır. Bu popülerliği hızlandırmak için inovatif düşüncelerimizle genç ve dinamik ekibimizle buradayız. Sağlığın çok önemli olduğu günümüzde pedallayarak dinç kalın. Yetişemediğiniz yerde, biz varız!

MİSYONUMUZ

Ülkemizde 2 yıl içerisinde her şehirde bir tane servis altyapısı sağlamak, elektrikli bisiklet denildiğinde ilk akla gelen marka olmak, ülkemiz pazarındaki liderlik konumumuzu sürdürmek ve korumak. Avrupa pazarında hatırı sayılır bir konuma ulaştıktan sonra, dünya ülkelerine satış yapmak.

VİZYONUMUZ

Üretim hattımızı Türkiye’ye getirmek. Dünya pazarında lider konumda olup, elektrikli bisikletlerle dünyanın en güzel şehirlerinde yarış organizasyonları düzenlemek.

NEDEN BİZ

İşimize bisiklet binicisinin gözünden bakmayı biliyoruz. Ürünü satan ve/veya montaj yapan bayi servisin duygularını hissedebiliyoruz. En güzel reklamın yollarda pedallanan bisikletlerimiz ve dönüşüm uygulanan kitlerimiz olduğunu biliyoruz.
0
+
Mutlu Müşteri
0
Ticari Tecrübe
0
Ar-Ge
0
Bayi Servis

Biz Biliyoruz

Yaşamın bize çizdiği sınırları aşmak istiyoruz. Mesafelerden, rampalardan, yoğun şehir trafiğinden çekindiğinizin farkındayız. Biliyoruz bisikletle 30km yol yapmak sizi kaygılandırıyor, biliyoruz her rampa gördüğünüzde bisikletten inip hem kendi vücudunuzu hem bisikleti yukarıya taşıyorsunuz, biliyoruz trafiğin en yoğun saatlerinde siz dört teker bir aracın üzerindeyken yanınızdan iki tekerli bir araç geçince gözünüzle onun nasıl hızlı yol kat ettiğini görüp iç geçiriyorsunuz… Cadenza siz iç geçirmeden cesurca pedallayın diye var! Siz pedallayın korkmayın, olur da yorulursanız dinlenene kadar biz idare ederiz!

Çözüm Ortaklarımız

Sizlere daha kaliteli ve daha uzun vadeli bir ürün hizmet yelpazesi için parça ve aksamlarımızda dünya devleriyle çalışıyoruz.

Sohbeti başlat
Destek mi lazım?
Merhaba
Samet ben, nasıl yardımcı olabilirim?
How can I help you?